Neler Yapıyoruz

Kurum Açılış Planlaması

Elçin Danışmanlık olarak okul/kurs açılmak istenen binanın MEB Standartlar Yönergesine uygun olarak kontrolünü yapıp varsa tespit edilen uygunsuzlukların giderilmesini sağlayarak mimari çizim ile yerleşim planını hazırlayıp kurum açılış sürecini başlangıçtan açılış ruhsatı alınana kadar takip etmekteyiz.

Kurum Dönüşüm İşlemleri

Eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmekte olan bir kurumun, dönüşüm yaparak farklı bir alanda hizmet vermek istemesi halinde MEB Standartları Yönergesine uygun bir şekilde süreci takip ederek dönüşüm işlemlerini tamamlamaktayız.

Resmi-Özel Kurum İşlemleri

Elçin Danışmanlık olarak MEB’e bağlı olarak faaliyet gösteren kurumların açıldıktan sonra işleyişlerini yasal olarak yürütebilmelerini sağlamak amacıyla talep  halinde avukatlık, mali müşavirlik, reklamcılık gibi alanlarda danışmanlık desteği sağlamaktayız.

Süreç Yönetimi

Açılış işlemlerinin tamamlanmasının ardından faaliyete başlayan kurumun işleyişiyle ilgili, örneğin; MEB ile olan resmi yazışmalar, öğrenci-kursiyer kayıtları, MEBBİS ve E-Otomasyon sistemlerinin kullanımı ile kurumun işleyişini ilgilendiren birçok konuda 20 yıllık tecrübemizle izlenecek yol haritasını belirleyerek çalıştığımız kurumlara kesintisiz hizmet ve destek sağlamaktayız. Bu sayede kurumun geçireceği bakanlık veya mahalli denetiminden herhangi bir olumsuz rapor alınmasının önüne geçilmektedir.

Destek Hizmetleri

MEB standartları yönergesine uygun olarak açılış işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için çeşitli kurum ve kuruluşlardan birtakım raporların temin edilmesi gerekmektedir. Elçin Danışmanlık olarak kurumunuzun bu raporları mümkün olan en kısa sürede alabilmesi için tecrübemizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Alınması gereken raporlara Destek Hizmetleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Tüm bu raporlar dışında belediye ile olan yazışmalarınızı ve kurum açılışlarında gerekli olacak tüm ihtiyaçlarınızı tek bir elden karşılamanızı sağlıyoruz.

Mali Müşavirlik Hizmetleri

Kurum açılışında ve kurum açıldıktan sonra ihtiyaç duyacağınız mali müşavirlik
hizmetlerinde, başlangıçta karmaşık hale gelebilecek riskleri ortadan kaldırarak, doğru iş,
güvenli kaynak prensibiyle kusursuz iş yapmayı hedefliyor, sizlere ise sadece faaliyet
alanınızda ilerlemenin çözümünü sunuyoruz. Elçin Danışmanlık olarak siz kendi işinize
odaklanırken biz hedefinize ulaşmanız için ihtiyacınız olan en mükemmel mali işler altyapısını kurarak profesyonel destek ve hizmet almanızı sağlamaktayız.

Değerlerimiz

 • Değer Yaratırız

  Müşterilerimizi iyi dinleriz,empati kurarız ve proaktif bir yaklaşım ile yaratıcı ve uygulanabilir çözümler sunarak değer yaratırız.

 • Güven ve Dürüstlük

  Müşterilerimizin mahremiyetini korur, müşterimizin çıkarlarını her türlü düşüncenin önünde tutarken, tarafsızlık ve bağımsızlık ilkelerimizden ödün vermeyiz. Yerine getirebileceğimiz söz ve taahhütlerde bulunuruz.

 • Yenilikçiyiz

  Müşterilerimizin hızla değişen ihtiyaçlarına akılcı çözümler sunabilmek için dünyadaki en iyi örnekleri, teknolojik gelişmeleri izler ve akademik çalışmaları yakından takip ederiz. Fark yaratmak ve verimlilik için bilim ve teknolojiden yararlanırız.

 • Başarı ve Çözüm Odaklıyız

  Bütünü görür, sorumluluk alır ve danışanımızın hedeflerine odaklanırız. Başarı yolunda yüksek motivasyon ile çalışırız.

 • Alanında uzman ekibiz

  Yaptığımız işte uzmanlığımızı, farklı İş yapış yöntemlerimiz ile sunarız. İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak akademik ve profesyonel danışmanlık kaynağına ve teknolojik bilgiye sahibiz.

Haberler

Program Uygulama Duyurusu

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nün Çeşitli Kurs Programları Yazısı

Yapılan değişiklik ile ilgili daha fazla bilgi için

Lütfen Tıklayınız

Mevzuata İlişkin Açıklamalar

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Mevzuatına İlişkin Açıklamalar

Yapılan açıklamalar ile ilgili daha fazla bilgi için

Lütfen Tıklayınız

Dönüşüm Programı Duyurusu

Dönüşüm Programında Yer Alan Kurumların Güncelleme Yapabilmelerine Yönelik Duyuru

Yapılan duyuru ile ilgili daha fazla bilgi için

LÜTFEN TIKLAYINIZ

Mutlu Müşterilerimizden

Referanslarımız