Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Elçin Danışmanlık genç, dinamik, yenilikçi bir bakış açısıyla yeni faaliyete geçmiş bir şirket olmasının yanında kurucu başkanımız Önder Elçin’in Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde uzun yıllar çalışarak edindiği tecrübelerle geleceğe sağlam adımlarla yürüyen, Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel öğretim kurumlarının açılış ve işleyişiyle ilgili yayınlamış olduğu en güncel kanun ve mevzuatları takip ederek tecrübesini bilgisiyle harmanlayıp girişimcilere, yatırımcılara ve müşterilerimize karşı işinin uzmanı ekibimizle birlikte sorumluluk bilincini ilke edinmiş bir firmayız.

Faaliyet Alanımız

Tüm Türkiye genelinde Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı her tür ve derecede özel okul, özel kurs, özel MTSK, Özel SRC kursu, özel uzaktan eğitim merkezi ve özel rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermek üzere kurum açmak isteyen ya da hali hazırda özel kurum işleten yatırımcı ve girişimcilere özel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Vizyonumuz

Geleceğe yön veren, ileri teknolojiyi altyapı ve hizmetlerinde kullanan, fark yaratan katma değerli projeler üreterek sektörümüze liderlik etmek.

Misyonumuz

Öncü yaklaşımımızla, çevreye duyarlı ve müşterilerimizin, toplumun ihtiyaçlarını ön planda tutarak, katma değerli projelerle kurum açılış süreçlerine destek olmak.

İlke ve Değerlerimiz

Şeffaf hizmet anlayışına sahip olmak, topluma ve çevreye duyarlı olmak, yenilikçi olmak, girişimci olmak, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak, hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlamak, takım ruhuna sahip olmak.

 

Bizimle İletişime Geçmek İçin

Formu doldurup mesaj bırakabilirsiniz.