Milletler Arası Okullar

Milletler Arası Okullar

ÖZEL MİLLETLERARASI OKULLARI AÇILIŞ HİZMETLERİMİZ

Özel Milletler Arası Okulların Açılış Danışmanlık Hizmetleri

Yatırımcılar ellerindeki bütçeleri eğitim sektöründe harcamak istiyor. Ancak, açılacak okulların iyi planlanması ve projelendirilmesi gelecekte başarı elde edilmesi adına önemli bir konudur.

Özel milletler arası okulların açılış danışmanlık hizmetleri kapsamında sizlere okul açma, planlama ve projelendirme, yer seçimi, belge sunumu ve açılış sonrası desteği sağlıyoruz. Böylece hiçbir şekilde yorulmuyor, kısa yoldan sonuca ulaşmanın vermiş olduğu hazzı yaşıyorsunuz.

Özel Milletler Arası Okulların Projelendirilmesi

Her ne kadar ilkokul, anaokulu, lise ya da dengi bir okul açmak zor olsa da milletler arası bir okul açmak biraz daha zorlayıcı bir durum oluşturuyor. Çünkü bu işin yönetmeliği biraz daha karmaşık bir yapıya sahiptir. O nedenle özel milletler arası okulların açılış danışmanlık hizmetleri tecrübeli bir kurumdan alınmalıdır.

Projelendirme için öncelikle elimizdeki örnek projelerden yola çıkıyor, sizin istekleriniz doğrultusunda projenin detaylandırmasını yapıyoruz. Böylece bütçe konusunda en ideal seçeneğe ulaşmak oldukça kolay oluyor.

Özel Milletler Arası Okulların Yer Seçimi Ve Planlaması

Okul açarken yer seçimi çok önemlidir. Sadece hizmet verilecek binanın konumu değil, çevresinde yer alan her türlü işletmenin türü de önemlidir. Çünkü eğitim ve öğretim verilecek olan bir binanın yanında istenmeyen işletmelerin olması bakanlığın istediği bir şey değil.

Özel milletler arası okulların açılış danışmanlık hizmetleri veriyor, sizlere okulu açarken ne gibi durumlara dikkat etmeniz konusunda yardımcı oluyoruz. Sınıfların büyüklüğünden bahçe genişliğine kadar tüm detayları düşünüyor, kapsamlı bir dosya ile bakanlık karşısına çıkıyoruz. Böylece projelerinizin reddedilmesi yüzdesini minimuma düşürüyoruz.

Özel Milletler Arası Okulların Açılış Sonrası Desteği

Bir kurumu açmak, onun yeteri olduğunu göstermiyor. O nedenle eğer ki bir kurum açılıyorsa açılışından sonraki aşamalarına da dikkat etmek gerekiyor. Çünkü açılış sonrasında öğrenci kayıtlarından personel seçimine kadar pek çok unsur önem teşkil ediyor.

Bir kurumun oturabilmesi için öncelikle kadrosunun kaliteli olması önemlidir. Kadronun kaliteli olabilmesi için ise mutlaka seçeneklerin iyi değerlendirilmesi gerekiyor. O nedenle de öncelikle özel milletler arası okulların açılış danışmanlık hizmetleri konusunda yardım almak önemlidir.

Daha önceki tecrübelerimizden de yararlanarak sizler için en ideal hizmeti veriyoruz. Hem bütçenize göre bir projelendirme yapıyor hem de kısa sürede projenin sonuçlanmasına yardımcı oluyoruz. Böylece kaliteli bir yatırım yapmış oluyor, başarılı bir hizmet alıyorsunuz. Üstelik reddedilme riskinin de çok büyük bir kısmının ortadan kalktığını söylemek önemli bir konudur.

Özel milletlerarası okul açma işlemleri MEB kanun, yönetmelik ve yönergelerine göre yürütülmekte olup milletlerarası okul açma işlemlerinde yatırımcının dikkat etmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Sektörde olan deneyimimiz sayesinde çok karmaşık gelen milletlerarası okul açma işlemlerinde doğru ve en az maliyet ile en kolay açılışı sağlayıp devamlılık için gerekli rehberlik ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Elçin Danışmanlık olarak milletlerarası okul açma işlemlerinde; milletlerarası okul binasının hazırlanmasından ruhsatın alınmasına kadar geçecek sürede ve kurum açılışından sonra da işleyiş konusunda danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunuyoruz.

ÖN DANIŞMANLIK HİZMETİ

Özel milletlerarası okulların kurulumu ile alakalı projenizin detaylarını dinleyip  alternatif yöntemleri oluşturuyoruz. Bütçeniz dahilinde açılabilecek özel milletlerarası okul için hazırlanan proje doğrultusunda uygulamaya geçiyoruz.

YER SEÇİMİ VE PLANLAMA

Özel milletlerarası okulunuz için uygun olan detayları belirleyip, daha önce yapmış olduğumuz projeler yada size özel hazırlanan proje örneklerine bakarak seçilen binanın yerleşim planı detaylarını oluşturuyoruz.

ÖN DANIŞMANLIK HİZMETİ

Özel milletlerarası okulların kurulumu ile alakalı projenizin detaylarını dinleyip  alternatif yöntemleri oluşturuyoruz. Bütçeniz dahilinde açılabilecek özel millelerarası okul için hazırlanan proje doğrultusunda uygulamaya geçiyoruz.

Yer Seçimi ve Planlama

Özel milletlerarası okulunuz için uygun olan detayları belirleyip, daha önce yapmış olduğumuz projeler yada size özel hazırlanan proje örneklerine bakarak seçilen binanın yerleşim planı detaylarını oluşturuyoruz.

PROJELENDİRME VE ONAY ALMA

Oluşan yerleşim planına bağlı olarak kurucu-kurucu temsilcisine ait belgeler, itfaiye raporu, çevre-sağlık raporu, teknik raporlar ile kurum açılışına ilişkin diğer evrakları da hazırlayıp onay almak üzere süreci takip ediyoruz.

AÇILIŞ SONRASI DESTEK

Milletlerarası okul açılışından sonra kurucu-kurucu temsilcisine işleyiş hakkında seminerler düzenleyerek istihdam edilecek personelin atama işlemleri, öğrenci kayıtları ve kurum işleyişi hakkında danışmanlık yapıyoruz.

UNUTMAYIN

MEB, izinsiz olarak eğitim-öğretim faaliyeti gösteren kişi ve kuruluşlara yürürlükte bulunan brüt asgari ücretin 20 katı idari para ile eğitim-öğretim yapılan binayı mühürleyerek kapatma cezası uygulamaktadır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin

Formu doldurup mesaj bırakabilirsiniz.