Muhasebe ve Mali İşler Yönetim Hizmeti

Muhasebe ve Mali İşler Yönetim Hizmeti

Destek Hizmetlerimiz

 • Muhasebe Ve Mali İşler Yönetim Hizmeti

  Kurum açılışında ve kurum açıldıktan sonra ihtiyaç duyacağınız mali müşavirlik hizmetlerinde, başlangıçta karmaşık hale gelebilecek riskleri ortadan kaldırarak, doğru iş, güvenli kaynak prensibiyle kusursuz iş yapmayı hedefliyor, sizlere ise sadece faaliyet alanınızda ilerlemenin çözümünü sunuyoruz. Elçin Danışmanlık olarak siz kendi işinize odaklanırken biz hedefinize ulaşmanız için ihtiyacınız olan en mükemmel mali işler altyapısını kurarak profesyonel destek ve hizmet almanızı sağlamaktayız.

 • İtfaiye Raporunun Temini

  Kurum açılışlarında olması gereken en önemli belgelerden biri “İtfaiye Raporu” olarak da bilinen Yangın Önlem Uygunluk Raporu’dur. Elçin Danışmanlık olarak itfaiye raporu almanınve itfaiye müdürlüklerindeki süreci takip etmenin yanı sıra, talep edilmesi halinde kurumun açılacağı binada konusunda uzman ekibimiz ileön keşif yapıp uygunluğu değerlendirilerek gerekli bilgileri sağlayabiliriz. Tespit edilmiş olan bir eksiklik varsa, bunun için tedarik edilmesi gereken malzeme veya hizmetin, örneğin; yangın merdiveni, yönlendirme levhaları vb. temin ederek uygunluk raporunun alınabilmesi için ön hazırlıkları tamamlayıp binanızın yangın önlemlerinin alındığına dair raporunuzu alarak en önemli başvuru adımlarından birini tamamlamaktayız.

 • Çevre Sağlık Raporu Temini

  Kurum açılışlarında olması gereken en önemli belgelerden diğeri ise Çevre Sağlık Raporu’dur. Elçin Danışmanlık olarak bizler de bu amaçla binanızın ve bina çevresinin sağlık yönünden uygun olduğuna dair raporun alınmasını sağlamaktayız. MEB standartlar yönergesine ve yönetmeliğe uygun bir şekilde başvuru işlemlerini tamamlamakta ve süreci takip etmekteyiz.

 • Teknik ve Analiz Raporunun Temini

  Bakanlık tarafından istenen depremsellik ve beton analiz raporu ile birlikte kurum açılacak binanın kat planlarını hazırlayıp bina içinde yapılacak olan tamirat ve tadilat gibi inşaat işleri için firma arayışına girmeden siz değerli müşterilerimizi hem maliyet hem de zaman kayıplarından kurtararak sürecin tamamlanmasını sağlamaktayız. Elçin Danışmanlık olarak bizler de bu hedefle MEB onayı almak için gerekli olan binanın sağlam ve dayanıklı olduğuna ilişkin teknik raporunun yönetmelik ve yönergelere uygun şekilde alınmasını sağlamaktayız

 • Belediye ile Olan İşlemler

  Resmî kurumlarla ilgili gerekli prosedürlerde, adres tespit yazısının tespitinde ilgili yerlerden evrak temininin en kısa sürede sağlanması ve belediye ile olan diğer işlemleriniz için Elçin Danışmanlık olarak MEB standartlar yönergesine ve yönetmeliğe uygun bir şekilde başvuru işlemlerini tamamlamakta ve süreci takip etmekteyiz.

 • Engelli Merdiven Aparatı Temini

  MEB’e bağlı bir kurum olmanız için gereken yönetmelik ve yönergedeki şartlardan olan engelli merdiveni veya engelli merdiveni inip çıkma cihazının temin edilmesi gerekmektedir.Elçin Danışmanlık olarak bizler de bu amaçla özel durumu olan öğrencileriniz için engelli merdiveni ya da engelli merdiveni inip çıkma cihazı temin etmekteyiz. MEB standartlar yönergesini ve öğretim yönetmeliğini yerine getirmekte ve başvuru işlemlerini başarıyla tamamlamaktayız.

 • Eğitim Araçları Ve Donatım Malzemeleri Temini

  Kurum açılışında ve kurum açıldıktan sonra ihtiyaç duyacağınız tüm eğitim araçlarını ve donatım malzemelerinizi, örneğin; öğrenci sıra-masası, sınıflarda bulunması gereken yazı ve tablolar, kırtasiye ve temizlik malzemeleri vb. temin edipElçin Danışmanlık olarak hem maliyet hem de zaman kayıplarından sizi kurtararak sürecinizin eksiksiz ve hızlı sonuçlanmasını sağlamaktayız. Eğitim araçları ve donatım malzemeleri ihtiyaçlarınızı gidererek öğrencilerinizin rahat eğitim almalarını garantilemekteyiz.

Bizimle İletişime Geçmek İçin

Formu doldurup mesaj bırakabilirsiniz.