Kurum Açılışları

Kurum Açılışları

Kurum Açılışları

 • Özel Okulların Açılması Hakkında

  Elçin Danışmanlık olarak sizlerin açmak istediği özel okullara yönelik, nasıl bir özel okul açacağınız, açarken nelere dikkat edilmesi gerektiği, açılış sırasındaki tam olması gereken evraklar, özel okul açarken yine alınması gereken raporlar, belgeler gibi bir çok alanda bir çok bilgiyi sizler ile paylaşarak tüm işlemler tarafımızca eksiksiz, hatasız ve zamanında yapılmaktadır.
  Elçin Danışmanlık olarak aşağıdaki Özel okulların açılmasında danışmanlık hizmetleri yürütmekteyiz. Hizmetlerimizi açmak istediğiniz özel okul türüne göre seçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 • Muhtelif Kursların Açılması

  Elçin Danışmanlık olarak Özel Muhtelif kursların tecrübe ve bilgi birikimiyle çok kısa sürede eksiksiz, hatasız ve zamanında açılmasını sağlıyoruz. Uzman olduğumuz açılış hizmetlerini yaptığımız muhtelif özel kurslar hakkında daha ayrıntılı bilgiyi açmak istediğiniz özel kursun üstünü tıklayarak alabilirsiniz.

 • Özel MTSK ve SRC Kursları

  Özel motorlu taşıt sürücü kursları ve SRC kursları açma, dönüşüm, yerleşim ve kontenjan, devir, nakil, kapatma, personel atama, kurum iş ve işleyişi, öğrenci kayıt ve sertifikasyon işlemler gibi bir çok konuda sizlere danışmanlık veriyoruz. Almak istediğiniz özel kursu tıklayarak daha geniş bilgi alabilirsiniz.

 • Özel Rehabilitasyon Merkezlerinin Açılması

  Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi açmak isteyenlere ve devir yapmak isteyenlere almak istedikleri danışmanlık hizmetine göre eğitim kurumları açılması ve işletilmesi konusunda bilgilendirip danışmanlık yapıyoruz.

 • Özel Öğrenci Yurtlarının Açılması

  Elçin Danışmanlık olarak açmak istediğiniz Özel Öğrenci Yurtları ile ilgili olarak size en güncel yönetmelik ve belgeler ile rehberlik yapıp beraber Özel Öğrenci Yurdunun açılışını yapıyoruz.

Ön Danışmanlık Hizmetleri

Sektörel Analiz

İhtiyaç Belirleme

Yerleşim Yerinin Planlanması

Maliyetlendirme

Açılış Sonrası Destek

Bizimle İletişime Geçmek İçin

Formu doldurup mesaj bırakabilirsiniz.