Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Açılış Hizmetlerimiz

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, bahçesi bulunan ve müstakil binalarda açılabilirler. Rehabilitasyon merkezlerinin açılış işlemleri diğer özel kurumlara göre daha teferruatlıdır.

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi açma işlemleri MEB kanun, yönetmelik ve yönergelerine göre yürütülmekte olup özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi açma işlemlerinde yatırımcının dikkat etmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Sektörde olan deneyimimiz sayesinde çok karmaşık gelen özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi açma işlemlerinde doğru ve en az maliyet ile en kolay açılışı sağlayıp devamlılık için gerekli rehberlik ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Elçin Danışmanlık olarak eğitim ve rehabilitasyon merkezi açma işlemlerinde; rehabilitasyon merkezi binasının hazırlanmasından ruhsatın alınmasına kadar geçecek sürede ve kurum açılışından sonra da işleyiş konusunda danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunuyoruz.

ÖN DANIŞMANLIK HİZMETİ

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi kurulumu ile alakalı projenizin detaylarını dinleyip alternatif yöntemleri oluşturuyoruz. Bütçeniz dahilinde açılabilecek özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi için hazırlanan proje doğrultusunda uygulamaya geçiyoruz.

YER SEÇİMİ VE PLANLAMA

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi kurulumu için uygun olan detayları belirleyip, daha önce yapmış olduğumuz projeler yada size özel hazırlanan proje örneklerine bakarak seçilen binanın yerleşim planı detaylarını oluşturuyoruz.

Projelendirme ve Onay Alma

Oluşan yerleşim planına bağlı olarak kurucu-kurucu temsilcisine ait belgeler, itfaiye raporu, çevre-sağlık raporu, teknik raporlar ile kurum açılışına ilişkin diğer evrakları da hazırlayıp onay almak üzere süreci takip ediyoruz.

AÇILIŞ SONRASI DESTEK

Rehabilitasyon merkezi açılışından sonra kurucu-kurucu temsilcisine işleyiş hakkında seminerler düzenleyerek istihdam edilecek personelin atama işlemleri, öğrenci kayıtları ve kurum işleyişi hakkında danışmanlık yapıyoruz.

UNUTMAYIN

MEB, izinsiz olarak eğitim-öğretim faaliyeti gösteren kişi ve kuruluşlara yürürlükte bulunan brüt asgari ücretin 20 katı idari para ile eğitim-öğretim yapılan binayı mühürleyerek kapatma cezası uygulamaktadır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin

Formu doldurup mesaj bırakabilirsiniz.