Özel MTSK Kursları

Özel MTSK Kursları

Özel MTSK Kursları Açılış Hizmetlerimiz

Özel MTSK kursları, motorlu taşıt sürücüsü yetiştirerek sınav sonucu sertifika veren ve trafikle ilgili eğitim-öğretim yaptıran özel öğretim kurumlarını ifade eder. Özel motorlu taşıt sürücü kursları, bağımsız girişi bulunan ve bütün birimleri aynı binanın birbirine bitişik daire veya bitişik alt ve üst katlarında yahut aynı bahçe içerisinde tamamı kuruma ait binalarda açılabilir.

Motorlu taşıt sürücü kursu açma işlemleri MEB kanun, yönetmelik ve yönergelerine göre yürütülmekte olup motorlu taşıt sürücü kursu açma işlemlerinde yatırımcının dikkat etmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Sektörde olan deneyimimiz sayesinde çok karmaşık gelen motorlu taşıt sürücü kursu açma işlemlerinde doğru ve en az maliyet ile en kolay açılışı sağlayıp devamlılık için gerekli rehberlik ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Elçin Danışmanlık olarak motorlu taşıt sürücü kursu açma işlemlerinde; motorlu taşıt sürücü kursu binasının hazırlanmasından ruhsatın alınmasına kadar geçecek sürede ve kurum açılışından sonra da işleyiş konusunda danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunuyoruz.

ÖN DANIŞMANLIK HİZMETİ

Özel motorlu taşıt sürücü kurslarının kurulumu ile alakalı projenizin detaylarını dinleyip alternatif yöntemleri oluşturuyoruz. Bütçeniz dahilinde açılabilecek özel motorlu taşıt sürücü kursu için hazırlanan proje doğrultusunda uygulamaya geçiyoruz.

YER SEÇİMİ VE PLANLAMA

Özel motorlu taşıt sürücü kursunuz için uygun olan detayları belirleyip, daha önce yapmış olduğumuz projeler yada size özel hazırlanan proje örneklerine bakarak seçilen binanın yerleşim planı detaylarını oluşturuyoruz.

Projelendirme ve Onay Alma

Oluşan yerleşim planına bağlı olarak kurucu-kurucu temsilcisine ait belgeler, itfaiye raporu, çevre-sağlık raporu, teknik raporlar ile kurum açılışına ilişkin diğer evrakları da hazırlayıp onay almak üzere süreci takip ediyoruz.

AÇILIŞ SONRASI DESTEK

Özel MTSK açılışından sonra kurucu-kurucu temsilcisine işleyiş hakkında seminerler düzenleyerek istihdam edilecek personelin atama işlemleri, öğrenci kayıtları ve kurum işleyişi hakkında danışmanlık yapıyoruz.

UNUTMAYIN

MEB, izinsiz olarak eğitim-öğretim faaliyeti gösteren kişi ve kuruluşlara yürürlükte bulunan brüt asgari ücretin 20 katı idari para ile eğitim-öğretim yapılan binayı mühürleyerek kapatma cezası uygulamaktadır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin

Formu doldurup mesaj bırakabilirsiniz.