Özel Akşam Liseleri

Özel Akşam Liseleri

ÖZEL AKŞAM LİSELERİ AÇILIŞ HİZMETLERİMİZ

Özel Akşam Liseleri Açılış Danışmanlık Hizmetleri

Yatırımcılar, kaliteli bir yatırım yapabilmek, başarı sağlayabilmek adına eğitim sektöründe yer almak istiyor. Ancak, eğitim söz konusu olduğunda kuralların çok katı olduğunu unutmamak gerekiyor. İyi bir proje ile bakanlık karşısına çıkmak ise işleri biraz olsun kolaylaştırıyor.

Söz konusu eğitim olduğunda birçok farklı bakanlık işin içine giriyor. Bu da işlerin biraz daha karmaşık bir hal almasına neden oluyor. Özel akşam liseleri açılış danışmanlık hizmetleri konusunda açık olduğunuzda hem bütçe bakımından hem de süre bakımından ne kadar avantaj sahibi olduğunuzu bir kez daha anlamış olacaksınız.

Ön Danışmanlık Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Sadece tek bir projeye bağlı kalmak, en iyiyi kurabilmeniz için önünüzdeki en büyük engeldir. O nedenle özel akşam liseleri açılış danışmanlık hizmetleri söz konusu olduğunda tek bir proje üzerinden değil, pek çok örnek proje üzerinden sizlere yardımcı oluyoruz.

Daha önce açılan projeleri inceliyor, bütçenize en uygun olan projeye karar veriyoruz. İyi bir araştırma yapmak iyi bir iş kurmanın en önemli adımlarından biridir. O nedenle bu adımı profesyonellere bırakmak yatırımcılar için en ideal adımların başında yer alacaktır.

Yer Seçiminde Yardımcı Olunuyor Mu?

Okullar için yer seçimi çok önemlidir. Çünkü sadece hizmet verilecek bina değil, sokağında yer alan işletmeler bile ruhsat almayı etkileyen bir pozisyondadır. O nedenle akşam lisesi açmak istiyorsanız öncelikle nasıl bir alanda hizmet vermeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Binanın kendine ait bir bahçesi olmalıdır ve yakınlarda tekel ürünleri satan bir işletme bulunmamalıdır. Çevredeki her bir yapı bu okulun açılmasına onay veriyor olmalıdır. Bu ve bunun gibi pek çok konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Özel akşam liseleri açılış danışmanlık hizmetleri bünyesinde okulun mevkisinden planlamasına kadar pek çok konuda sizlere en ideal projeyi oluşturuyoruz.

Açılış Sonrası Hizmetler Nelerdir?

İnsanlar bir kurum açtıktan sonra her şeyin tamam olacağını düşünür. Ancak, bu yanlış bir olgudur. Çünkü asıl önemli olan açılan bir kurumun ayakta kalabilmesidir. Bunun için de iyi bir şekilde projelendirilmesi gerekir.

Özel akşam liseleri açılış danışmanlık hizmetleri vererek sizlere açılış sonrasında da yardımcı oluyoruz. Personel seçimlerinden okul kayıtlarına kadar olan tüm süreci yönetiyor, sizler tamamen bitmiş bir proje sunuyoruz. Böylece hiçbir zor kısım ile uğraşmak ve riske girmek zorunda kalmıyorsunuz. Tecrübeli bir ekip ile bir işe adım atmak sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır.

Özel akşam lisesi açma işlemleri MEB kanun, yönetmelik ve yönergelerine göre yürütülmekte olup akşam lisesi açma işlemlerinde yatırımcının dikkat etmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Sektörde olan deneyimimiz sayesinde çok karmaşık gelen akşam lisesi açma işlemlerinde doğru ve en az maliyet ile en kolay açılışı sağlayıp devamlılık için gerekli rehberlik ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Elçin Danışmanlık olarak akşam lisesi açma işlemlerinde;akşam lisesi binasının hazırlanmasından ruhsatın alınmasına kadar geçecek sürede ve kurum açılışından sonra da işleyiş konusunda danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunuyoruz.

ÖN DANIŞMANLIK HİZMETİ

Özel akşam lisesi kurulumu ile alakalı projenizin detaylarını dinleyip alternatif yöntemleri oluşturuyoruz. Bütçeniz dahilinde açılabilecek özel akşam lisesi için hazırlanan proje doğrultusunda uygulamaya geçiyoruz.

YER SEÇİMİ VE PLANLAMA

Özel akşam liseniz için uygun olan detayları belirleyip, daha önce yapmış olduğumuz projeler yada size özel hazırlanan proje örneklerine bakarak seçilen binanın yerleşim planı detaylarını oluşturuyoruz.

ÖN DANIŞMANLIK HİZMETİ

Özel akşam lisesi kurulumu ile alakalı projenizin detaylarını dinleyip alternatif yöntemleri oluşturuyoruz. Bütçeniz dahilinde açılabilecek özel akşam lisesi için hazırlanan proje doğrultusunda uygulamaya geçiyoruz.

Yer Seçimi ve Planlama

Özel akşam liseniz için uygun olan detayları belirleyip, daha önce yapmış olduğumuz projeler yada size özel hazırlanan proje örneklerine bakarak seçilen binanın yerleşim planı detaylarını oluşturuyoruz.

PROJELENDİRME VE ONAY ALMA

Oluşan yerleşim planına bağlı olarak kurucu-kurucu temsilcisine ait belgeler, itfaiye raporu, çevre-sağlık raporu, teknik raporlar ile kurum açılışına ilişkin diğer evrakları da hazırlayıp onay almak üzere süreci takip ediyoruz.

AÇILIŞ SONRASI DESTEK

Akşam lisesi açılışından sonra kurucu-kurucu temsilcisine işleyiş hakkında seminerler düzenleyerek istihdam edilecek personelin atama işlemleri, öğrenci kayıtları ve kurum işleyişi hakkında danışmanlık yapıyoruz.

UNUTMAYIN

MEB, izinsiz olarak eğitim-öğretim faaliyeti gösteren kişi ve kuruluşlara yürürlükte bulunan brüt asgari ücretin 20 katı idari para ile eğitim-öğretim yapılan binayı mühürleyerek kapatma cezası uygulamaktadır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin

Formu doldurup mesaj bırakabilirsiniz.